ZAKOŃCZYŁ SIĘ III ETAP XV TURNIEJU SZACHOWEGO
 (27-07-2018)

         W środę, 18 lipca br., w Filli nr 2, zakończył się III etap XV Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora Biblioteki Publicznej w Ostrowie Wielkopolskim. Był to ostatni już mecz rozgrywany przed finałem. W przerwach między rozgrywkami, dzieci zwiedzały bibliotekę, poznawały księgozbiór oraz wypożyczały interesujące pozycje.  W ubiegłą środę, 25 lipca 2018 roku, do walki o główną nagrodę stanęło piętnaścioro uczestników. Po rozegraniu decydujących rund, przyszedł czas na mecz finałowy.  Uczestnicy uraczyli wszystkich mistrzowską grą i godną pozazdroszczenia strategią, prezentując grę na najwyższym poziomie.

 Zwycięzcą turnieju został Paweł Piekielny, który otrzymał z rąk dyrektora puchar oraz złoty medal. Wszyscy gracze otrzymali również dyplomy za uczestnictwo w turnieju oraz książki związane z historią Ostrowa Wielkopolskiego i naszego regionu.

Turniej, jak co roku, odbył się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze, a w przerwach zawodnicy mogli skosztować słodkości oraz wzmocnić się napojami przygotowanymi przez organizatorów. Cieszy nas ogromnie, że ten sport łączy się z czytaniem, ponieważ założeniem całego przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim czytania. 

 

zapraszamy do galeriiZamieścił: informatyk
Liczba wyświetleń: 147

Powrót

  Szukaj

 

KATALOGI ON-LINE
 

 


 

 

 

  

 

 ( trwa aktualizacja )

 

nasza strona na


 

Kartoteka Regionalna
    i Zagadnieniowa

 


 

 

 


 

 

 

 

NEWSLETTER
Biblioteka Ostrów

Bądź na bieżąco! Zapisz się na listę subskrybentów!

 

E-mail:
Powiadamiaj
 
 


           

 

Copyright 2012 Biblioteka Publiczna w Ostrowie Wielkopolskim   |      Zaloguj