Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne i tym samym zakwalifikowali się do postępowania sprawdzającego na stanowisko młodszy bibliotekarz w Bibliotece Publicznej.

<<< pobierz dokument >>>

  

 (2017-01-13)

        Filia nr 7 zaprasza dzieci w wieku od 4 do 12 lat na dwa spotkania
w ramach akcji  BIBLIOFERIE. W pierwszym tygodniu ferii, wspólnie
z naszym gościem Wiktorem Szymańskim odkryjemy tajemniczy świat dinozaurów. Spektakl teatralny - to kolejna propozycja biblioteki. Do krainy Elsy i Anny zabiorą czytelników artyści teatru „Fantazja”.  

 
  

 (2017-01-12)

        ,,Książka – moim przyjacielem”

Książka w życiu i rozwoju najmłodszych jest bardzo ważna, rozwija zainteresowania, odkrywa wiele tajemnic, spełnia niejedno marzenie, jest jak ,,mądry, wierny przyjaciel”.

Dzieci z Przedszkola nr 9 odwiedzając Filię nr 6 w dniu 5  stycznia 2017 miło spędziły czas, mamy nadzieję, że w przyszłości zostaną naszymi czytelnikami, a książka towarzyszyć im będzie przez całe życie. Spotkaniu towarzyszyła wystawa książek zakupionych ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

zapraszamy do galerii

  

 Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy młodszego bibliotekarza w Bibliotece Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

 

<<< pełna treść ogłoszenia >>>

  

 (2016-12-21)

          Głośne czytanie i oglądanie „świątecznych” książek, wykonanie kartek z życzeniami dla najbliższych, papierowych Mikołajów, ozdabianie bombek, tworzenie choinki z kółek oraz dekorowanie pierników, to tylko niektóre atrakcje zajęć literacko-plastycznych w Filii nr 7 dla Dzieci i Młodzieży.

Wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Sobótce, Szkoły Podstawowej w Biadkach, Zespołu Szkół Specjalnych oraz Przedszkola nr 11 odkrywaliśmy magię i tajemnice Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło również wesołych zabaw ruchowych, zagadek oraz słodkiej niespodzianki.

zapraszamy do galerii

  

 

  

 

<<< REGULAMIN KONKURSU >>>

  

(2016-11-09)

         5 grudnia 2016 roku Filia Nr 1, Filia Nr 7 i Nr 3 gościła teatr „Duet „ z Krakowa. 

Przedświąteczny spektakl pt.” Święta, tuż,tuż ...” ,w którym uroczy Elf w czarujący sposób wprowadził dzieci w świąteczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci dowiedziały się o zwyczaju dostawania prezentów, historii małego Mikołaja , który został Świętym Mikołajem oraz dlaczego pomagają mu Elfy. W czasie spektaklu dzieci brały udział w zabawie prowadzonej przez Elfa i Św. Mikołaja. Uczestnikami trzech spotkań były dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych, ze Szkoły Podstawowej nr 4,nr 5, nr 11 i z Przedszkola nr 14 i nr 11 oraz oddziału szpitalnego. Spektakl skończył się miłym akcentem w postaci ulubionych słodyczy. 

zapraszamy do galerii

 

  

Strona 13 z 49Pierwsza   Poprzednia   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Następna   Ostatnia   

  Szukaj

 

KATALOGI ON-LINE
 

 


 

 

 

  

 

 ( trwa aktualizacja )

 

nasza strona na


 

Kartoteka Regionalna
    i Zagadnieniowa

 


 

 

 


 

 

 

 

NEWSLETTER
Biblioteka Ostrów

Bądź na bieżąco! Zapisz się na listę subskrybentów!

 

E-mail:
Powiadamiaj
 
 


           

 

Copyright 2012 Biblioteka Publiczna w Ostrowie Wielkopolskim   |      Zaloguj