SPOTKANIE AUTORSKIE Z RENATĄ PIĄTKOWSKĄ
12 lis 2019

SPOTKANIE AUTORSKIE Z RENATĄ PIĄTKOWSKĄ

Renata  Piątkowska, znana autorka książek dla dzieci, kawaler Orderu Uśmiechu i osoba, która powołała do życia Gang Słodziaków, gościła dziś w Mediatece. Towarzyszyła jej Pani Elżbieta Malwina Kożurno – lektorka, które wspaniale zaprezentowała wybrane utwory Pani Renaty.

Spotkanie upłynęło w niezwykle sympatycznej atmosferze, ponieważ zaproszone dzieci (uczniowie szkół podstawowych nr  1 i nr 9) przyjęły pisarkę bardzo entuzjastycznie i weszły z nią w niezwykły czytelniczy dialog.  Po spotkaniu autorka znanych już na rynku czytelniczym Słodziaków, ale też innych książek (np. Wszystkie moje mamy, Z przysłowiami za pan brat, Hebanowe serce i in.) podpisywała książki  i rozmawiała ze swoimi małymi czytelnikami. Mamy nadzieję, że Renata Piątkowska zagości jeszcze w Ostrowie Wielkopolskim, być może przy okazji spotkania ze starszymi dziećmi i młodzieżą.