"WIOSNA - ACH TO TY" W FILII NR 2
4 mar 2019

"WIOSNA - ACH TO TY" W FILII NR 2

Pierwszego marca br do Filli nr 2 wraz z dziećmi z Zespołu Szkół Specjalnych zawitała wiosna. Można ją podziwiać poprzez prace przygotowane przez uczniów tej szkoły z okazji wyczekiwanej przez wszystkich pory roku.

Prace symbolizują słońce, kwiaty oraz bujną roślinność cechującą wiosnę. Dzięki tym rysunkom, wycinkom i innym ciekawym pomysłom zaprezentowanym przez uczniów każdy czytelnik wchodzący do biblioteki będzie mógł wreszcie poczuć zapach wiosny.

Dziękujemy Zespołowi Szkół Specjalnych - Młodzieży i Paniom Nauczycielkom za to, że na każdą okazję potrafią przygotować i obdarować naszą placówkę tak pięknymi pracami, które rozświetlają i wyróżniają naszą filię na tle innych bibliotek oraz zachęcają wszystkich do częstszego odwiedzania nas.