1880 powstanie biblioteki

Aktualności

     

25 lutego 2019

NASI CZWORONOŻNI PRZYJACIELE… W MEDIATECE

W dniach 22 i 23 lutego br. koty i psy były prawdziwymi bohaterami wydarzeń odbywających się przy ulicy Kolejowej 24b.  Im to bowiem został poświecony szereg działań pod wspólnym hasłem „Nasi czworonożni przyjaciele – szczęśliwe życie pod jednym dachem”.

Czytaj więcej
14 lutego 2019

WALENTYNKOWY WIERSZ MIŁOSNY

To piękne, że miłość pozwala nam się czuć szczęśliwymi, ale też inspiruje do twórczości, którą możemy podziwiać. Uroczyste ogłoszenie wyników i podsumowanie wydarzenia szesnastej edycji powiatowego konkursu literackiego Walentynkowy wiersz miłosny, organizowanego przez ostrowską Bibliotekę Publiczną odbyło się 13 lutego w czytelni Biblioteki Głównej.

Czytaj więcej
8 lutego 2019

WTAJEMNICZENIE KOSSAKOWSKIEGO

W środę, 6 lutego sala widowiskowa Ostrowskiego Centrum Kultury przeżywała prawdziwe oblężenie. Tak duże zainteresowanie wzbudziło spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, który gościł w naszym mieście na zaproszenie Biblioteki Głównej.

Czytaj więcej
1 lutego 2019

WYKŁADY DLA UTW W MEDIATECE

Nasza Mediateka współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi i naukowymi. Odwiedzają nas także studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku. We wtorek 29 stycznia i w środę 30 stycznia odbyły się  w sali Spotkań z kulturą dwa wykłady skierowane do  słuchaczy UTW.

Czytaj więcej
29 stycznia 2019

BIBLIOFERIE

Zimowe spotkania w Filii nr 7 dla Dzieci i Młodzieży rozpoczęliśmy kreatywnie.  Czytelnicy oraz podopieczni Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Ostrowskie dowiedzieli się, jak dzięki kredkom i pisakom wyciszyć się i skoncentrować.

Czytaj więcej
Pierwsza45678910111213Ostatnia
Copyright 2019 Biblioteka Publiczna w Ostrowie Wielkopolskim Zaloguj