✨ Czwartkowe popołudnie w Klubie Senior+ upłynęło w wyjątkowej atmosferze!
Filia nr 3 zaprosiła tam ostrowiankę – poetkę Eugenię Zawidzką, autorkę aforyzmów, fraszek, haiku oraz bajek i opowiadań dla dzieci. Podczas spotkania autorka nie tylko wprowadziła nas w świat literatury, ale także opowiadała o swoim życiu, inspiracjach i pasjach. Swoimi utworami pokazała szczerość i otwartość wobec drugiego człowieka, wielką tolerancję, a przede wszystkim niezwykłą umiejętność dostrzegania piękna w codzienności i dzielenia się nim z innymi. 🌷📖 Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne spotkania! 💛