19 września 2025
DOSZLIŚMY DO METY…
W minioną środę odbył się po raz ostatni biblioteczny spacer.
Gdy zaczynaliśmy naszą akcję rok temu nie spodziewaliśmy się, że spotkamy się z takim zainteresowaniem. Odbyliśmy wiele inspirujących rozmów i przeszliśmy wiele kilometrów. Z każdym kolejnym spotkaniem było nas coraz więcej. Nie przeszkadzał nam deszcz, wiatr i śnieg. Ważne było wspólne spacerowanie.
Serdecznie dziękujemy wspaniałemu panu Witkowi, który nas motywował i wspierał. Jest Pan WIELKI!
Wam, spacerowicze, dziękujemy za zaufanie i liczną obecność na każdym spacerze.
Meldujemy, że misja propagowania zdrowego stylu życia wykonana.