21 października 2019

MEDIATEKA ZATAŃCZYŁA …

W dniach 18 – 19 X przy ulicy Kolejowej 24b panował bardzo radosny nastój, a to za sprawą wydarzenia pod hasłem „Mediateka tańczy”. Już od rana w piątek zaczął się duży ruch. Wykład pt. Motyw tańca w literaturze i filmie (prowadząca Bogna Skrzypczak-Walkowiak) zgromadził blisko 70 słuchaczy z I LO i z ZSBE.

Od 10.00 można było także rozwiązać test konkursowy pt. „Co wiemy o tańcu i jego rodzajach”. Od 16.30 zrobiło się naprawdę gwarno w pozytywnym znaczeniu tego słowa- przed Mediateką zatańczyli bowiem młodzi artyści ze Studia Taneczno Artystycznego ArtSchool, a o 17.00 rozpoczął się koncert wokalny z udziałem dzieci z ARTVOICE. To nie był jednak koniec atrakcji – w kinie (w piątek i sobotę) można było obejrzeć dwa filmy „Rytm to jest to!” i „Roztańczony buntownik”.
W sobotę zostały wręczone również nagrody za najlepsze wyniki w konkursie online, w którym wzięły udział 22 osoby. Warto dodać, że w piątek i sobotę odwiedziło nas blisko 400 osób. Dziękujemy Pani Małgorzacie Jarosik (ArtSchool) i Monice Walczak (ARTVOICE) za pomoc w organizacji imprezy. Mamy nadzieję, że ich podopieczni zagoszczą jeszcze w Mediatece!

NOWE POZYCJE KSIĄŻKOWE

123 movies
rolex replica streaks large substances.