23 czerwca 2020

MEDIATEKA ŻYJE ONLINE – ZAPRASZAMY NA WYSTAWY

Od początku epidemii i związanych z nią obostrzeń na fanpage'u Mediateki sporo się dzieje.  Odbywają się online spotkania DKK dla młodzieży, rozmowy o ważnych sprawach (np. literatura i życie we Włoszech podczas pandemii, 28.04. br. – gość dr Anna Szwarc - Zając; Wisłocka a literatura feministyczna – dr Justyna Ratkowska -Pasikowska, 30. 04. br; literatura dla młodzieży i kultura youtube, 8. 06. br. – dr Jeannette Słaby). Odbywają się też wystawy prac plastycznych online (np. Adam Wyżlic, Szymon Wojtak, Krzysztof Maik) i przeprowadzane są wywiady (np. z aktorem Piotrem Pawarskim – 29. 03 czy pisarką Mają Rausch – 2. 06.br. ). Wszystkie te propozycje można nadal odnaleźć na fanpage'u filii. Od wtorku 23 czerwca br. będziemy mogli przez tydzień podziwiać w holu Mediateki oraz na facebooku fotografie ostrowskiej artystki Justyny Żurawicz. Zapraszamy.

NOWE POZYCJE KSIĄŻKOWE