replica rolex watches was in fact recognized while many fields.

15 grudnia 2021

FILMOWA MEDIATEKA- WYNIKI KONKURSU

W dniu 14 grudnia br. w Mediatece odbyło się uroczyste, choć przebiegające w kameralnym gronie, podsumowanie II edycji konkursu „Filmowa Mediateka”. Zaproszeni laureaci I, II i III miejsca odebrali z rąk dyrektora Jarosława Balcara pamiątkowe dyplomy i upominki. Konkurs składał się z dwóch części: plastycznej i literackiej (recenzja). Składy jurorskie stanęły przed trudnym wyborem, jednak po długich naradach ustalono werdykt.

W kategorii  Mój ulubiony bohater filmowy (konkurs plastyczny) laureatami zostali:

1. miejsce: Antoni Krupka ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mieszka 1 w Ostrowie Wielkopolskim
2. miejsce Anna Nowak ze Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim.
3. miejsce Wojciech Szkudlarz z Szkoły Podstawowej w Przygodzicach / Leonard Burkietowicz ze Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim.

Wyróżnienia: Karolina Pudys (Szkoła Podstawowa w Chynowej), Maja Płonka (Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim), Wiktoria Golusińska (Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wlkp.), Kacper Padanowski (Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wlkp.).

W kategorii Recenzja wybranego filmu ze zbiorów Mediateki przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

I – szkoły podstawowe

1. miejsce: Marika Stasiak ze Szkoły Podstawowej  w Sobótce
2. miejsce Amelia Kaźmierczak ze Szkoły Podstawowej w Sobótce
3. miejsce Julia Bergandy  ze Szkoły Podstawowej  we Wtórku

Wyróżnienia: Zofia Kaczmarek (Szkoła Podstawowa nr 11 w Ostrowie Wlkp.),  Agata Andrzejewska (Szkoła Podstawowa w Sobótce).

Nagroda Sekretarza Konkursu – Ignacy Krasiński (Szkoła Podstawowa nr 11 w Ostrowie Wlkp.), 

II – szkoły ponadpodstawowe

1. miejsce: Gabriela Jurkiewicz (II LO w Ostrowie Wlkp.)
2. miejsce Jagoda Drygas (Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych)
3. miejsce Zofia Sikora/ Aleksandra Kaźmierczak (II LO w Ostrowie Wlkp.)

Podczas spotkania jurorki: Anna Kondratowicz-Krasińska i Justyna Kociemba -Żulicka wyraziły w imieniu całego jury opinie na temat poziomu konkursu i prac, które zostały ocenione. Nad organizacją konkursu czuwała Bogna Skrzypczak-Walkowiak, która zaprosiła zebranych do obejrzenia wystawy pokonkursowej w witrynach okiennych na parterze oraz w Bajkotece.

W skład komisji oceniającej prace, której bardzo dziękujemy, weszli:

Marcelina Bugzel – plastyk, Anna Kondratowicz-Krasińska – pracownik Mediateki, Michał Trusz -plastyk (część plastyczna)
Justyna Kociemba- Żulicka – polonista, językoznawca; Aleksandra Kędzierska- Cybułka – polonista, poetka; Katarzyna Waliszewska – pracownik biblioteki, znawca literatury i filmu (część recenzencka).

Do zobaczenia za rok!

UWAGA!

Filia nr 2 w dniach 24-28.01.2022 czynna w godzinach 10:00-14:00

Filia nr 7 w dniu 21.01.2022 czynna od  10:00 do 18:00

Filia nr 3 w dniu 19.01.2022 nieczynna

Filia nr 6 w dniach 19.01 i 20.01 nieczynna














 




 

soap2day