replica rolex watches was in fact recognized while many fields.

Kontakt

Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego
w Ostrowie Wielkopolskim

ul. Wolności 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Dyrektor:

Jarosław Balcar 
tel.: 62 737 47 03
e-mail:  dyrektor@biblioteka-ostrow.pl 

Administracja:

tel. 62  737 47 00
fax 62  737 47 01
e-mail: biuro@biblioteka-ostrow.pl

 Wypożyczalnia:

tel.: 62 737 47 08
e-mail:  wypozyczalnia@biblioteka-ostrow.pl

Czytelnia:

tel.: 62 737 47 04
e-mail:  czytelnia@biblioteka-ostrow.pl 

Księgowość:

tel.: 62 737 47 09
e-mail:  ksiegowosc@biblioteka-ostrow.pl

Inspektor Ochrony Danych:

tel.: 62 737 47 05
e-mail: iod@biblioteka-ostrow.pl

Informatyk:

tel.: 62 737 47 05
e-mail: informatyk@biblioteka-ostrow.pl 

Instruktor powiatowy:

tel.: 62 737 47 06
e-mail:   instruktor@biblioteka-ostrow.pl

Specjalista d/s informacyjno - bibliograficznych:

tel.: 62 737 47 02
e-mail:  dzs@biblioteka-ostrow.pl

Dział Opracowania Zbiorów:

tel.: 62 737 47 07
e-mail:  opracowanie@biblioteka-ostrow.pl

 

Koordynator dostępności:

tel.: 62 737 47 00
e-mail:  koordynator@biblioteka-ostrow.pl

 

Mediateka

ul. Kolejowa 24 b 
Ostrów Wielkopolski
tel. 62 7205079

Kierownik Mediateki: kierownik@mediateka-ostrow.pl
Wypożyczalnia: wypozyczalnia@mediateka-ostrow.pl
Czytelnia: czytelnia@mediateka-ostrow.pl

Filia nr 2

ul. Wrocławska 22
Ostrów Wielkopolski
tel. 62 7362173
e-mail: filia2@biblioteka-ostrow.pl

Filia nr 3

ul. Limanowskiego 20
Szpital Miejski
Ostrów Wielkopolski
tel. 797 12 60 72 
e-mail: filia3@biblioteka-ostrow.pl

Filia nr 6

ul. Komuny Paryskiej 14
Ostrów Wielkopolski
tel. 62 7386052
e-mail: filia6@biblioteka-ostrow.pl

Filia nr 7 dla Dzieci i Młodzieży

ul. Krotoszyńska 171
Ostrów Wielkopolski
tel. 62 7364849 
e-mail: dziecieca@biblioteka-ostrow.pl

Punkt Biblioteczny przy SAN

ul. Wrocławska 93a
Ostrów Wielkopolski
tel. 62 7356374
e-mail: biblioteka@san.ostrowwlkp.pl

UWAGA!

Filia nr 2 w dniach 24-28.01.2022 czynna w godzinach 10:00-14:00

Filia nr 7 w dniu 21.01.2022 czynna od  10:00 do 18:00

Filia nr 3 w dniu 19.01.2022 nieczynna

Filia nr 6 w dniach 19.01 i 20.01 nieczynna














 




 

soap2day