replica rolex watches was in fact recognized while many fields.

Szachowe Grand Prix

TURNIEJ SZACHOWY
O „GRAND PRIX” BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ
i PUCHAR DYREKTORA

Organizatorem turniejów jest Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim przy współpracy Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego i Centrum Szachowego „Skoczek”.

Celem Szachowego Grand Prix jest promocja Biblioteki Publicznej, zainteresowanie książką, popularyzacja sportu szachowego, a także stworzenie dzieciom i młodzieży ciekawej formy spędzania czasu wolnego. 

W turniejach mogą uczestniczyć osoby w wieku do 18 lat niezależnie od stopnia zaawansowania poziomu gry. Udział jest bezpłatny.

Zawody odbywają się każdego roku w lipcu (środy), w czytelni Filii nr 2 przy ul. Wrocławskiej 22. Informację o zgłoszeniu/potwierdzeniu swojego uczestnictwa należy podać w dzień rozpoczęcia rozgrywek, przy czym ilość miejsc jest ograniczona. 

Rozgrywki odbywają się zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego. Turniej rozgrywany jest systemem szwajcarskim 6 rund P’10. Do klasyfikacji końcowej zalicza się trzy najlepsze wyniki z poszczególnych turniejów. Przy równej ilości punktów decyduje wyższe miejsce w ostatnim turnieju. Bieżące wyniki i klasyfikacja publikowane będą na stronie internetowej: www.otsz.inten.pl (w serwisie turniejowym). 

Zwycięzca całego cyklu otrzymuje puchar Dyrektora Biblioteki Włodzimierza Grabowskiego.


WAŻNE:

 

  • Za bezpieczeństwo nieletnich uczestników w czasie trwania zawodów odpowiadają rodzice i     opiekunowie.
  • Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
  • Ostateczna interpretacja komunikatu należy do organizatora.

UWAGA!

Filia nr 2 w dniach 24-28.01.2022 czynna w godzinach 10:00-14:00

Filia nr 7 w dniu 21.01.2022 czynna od  10:00 do 18:00

Filia nr 3 w dniu 19.01.2022 nieczynna

Filia nr 6 w dniach 19.01 i 20.01 nieczynna


 
 

soap2day